RooliNimi
Seura
Jaoston pääsivusto
PuheenjohtajaToivonen Jukka
Hallituksen jäsenHeinonen Antti
Hallituksen jäsenHeinonen Petteri
Hallituksen jäsenLeppäkoski Anne
Hallituksen jäsenLietzen Gitta
Hallituksen jäsenLimnell Viktor
Hallituksen jäsenLundgren Sini
Hallituksen jäsenSagulin Sari
Hallituksen jäsenSorola Päivi
Hallituksen jäsenVesterinen Ilpo
SihteeriHuhtala Niina
YhdyshenkilöAhlfors Berndt
Jalkapallo
Pääsivusto
ToiminnanjohtajaRantanen Daniel
Seuratoiminnan kehittäjäTapanainen Otto
Nettisivujen pääkäyttäjäAhlfors Berndt
YhteistyövastaavaLimnell Viktor
ValmennuspäällikköVirtanen Ilkka
JuniorivalmennuspäällikköWillgren Matias
Jalkapallo
A ja B-pojat
JoukkueenjohtajaRinne Pasi
JoukkueenjohtajaSistonen Jari
RahastonhoitajaMäkinen Katja
VastuuvalmentajaVirtanen Ilkka
ValmentajaHelenius Timo
ValmentajaSipilä Mika
ValmentajaTalvo Tuomas
Jalkapallo
P06/07 (C15)
JoukkueenjohtajaNummenpää Pekka
JoukkueenjohtajaRantala Timo
VastuuvalmentajaTapanainen Otto
ValmentajaNiemelä Toni
ValmentajaTapaninen Mikko
HuoltajaLautiala Jenni
HuoltajaToivonen Jari
Jalkapallo
P08 (D13)
JoukkueenjohtajaRannikko Timo
RahastonhoitajaSelenius Tommi
VastuuvalmentajaWillgren Matias
ValmentajaKujanpää Teemu
ValmentajaLeino Eero
ValmentajaTalvo Tuomas
VarustevastaavaLekberg Tuukka
KioskivastaavaLehto Virpi
Jalkapallo
P09 (D12)
JoukkueenjohtajaVanhatalo Tero
RahastonhoitajaKejonen Maria
ValmentajaAnttila Tuukka
ValmentajaHammarberg Carl
ValmentajaRannikko Timo
ValmentajaTuominen Janne
ValmentajaWillgren Matias
Jalkapallo
P10 (E11)
JoukkueenjohtajaJärvinen Otto
VastuuvalmentajaWillgren Matias
ValmentajaAnttila Tuukka
ValmentajaJärvinen Otto
ValmentajaLoikkanen Tapani
ValmentajaNurminen Jussi
ValmentajaRannikko Timo
Jalkapallo
P11 (E10)
JoukkueenjohtajaValjus Jaakko
JoukkueenjohtajaValjus Maiju
RahastonhoitajaTuunainen Kirsi
ValmentajaAnttila Tuukka
ValmentajaHalonen Pekka
ValmentajaJärvinen Otto
ValmentajaLoikkanen Tapani
ValmentajaStenfors Markus
ValmentajaStrekalovskiy Sasha
ValmentajaUittamo Jussi
ValmentajaWillgren Matias
Jalkapallo
P12 (F9)
JoukkueenjohtajaJärvinen Otto
VastuuvalmentajaStrekalovskiy Sasha
ValmentajaAnttila Tuukka
ValmentajaHammarberg Carl
ValmentajaJärvinen Otto
ValmentajaRinne Nils
ValmentajaTormonen Aku
ValmentajaVanhatalo Tero
VarustevastaavaKuusisto Jenni
Jalkapallo
P13/14 (F8)
JoukkueenjohtajaVuorinen Henni
VastuuvalmentajaStrekalovskiy Sasha
ValmentajaTormonen Aku
Jalkapallo
T06/07
JoukkueenjohtajaValjus Petri
VastuuvalmentajaStrekalovskiy Sasha
ValmentajaAaltonen Tero
Jalkapallo
T06/07 Futsal
JoukkueenjohtajaValjus Petri
VastuuvalmentajaLucchesi David
Jalkapallo
T08/09
RahastonhoitajaVainio Maarit
VastuuvalmentajaInkinen Venla
ValmentajaHäkkinen Timo
ValmentajaLindström Jari
ValmentajaVainio Vesa
HuoltajaLaaksonen Johanna
KioskivastaavaRitala Kristiina
Jalkapallo
T10/11
RahastonhoitajaMäkinen Maaret
VastuuvalmentajaInkinen Venla
ValmentajaJuuti Emma
ValmentajaNaukkarinen Jyri
HuoltajaMäkinen Maaret
VarustevastaavaJaakkola Susanna
KioskivastaavaLundgren Sini
Jalkapallo
T12/13
VastuuvalmentajaStrekalovskiy Sasha
Jalkapallo
Miehet
JoukkueenjohtajaInkinen Ville
JoukkueenjohtajaLimnell Viktor
VastuuvalmentajaVirtanen Ilkka
ValmentajaRantanen Daniel
ValmentajaTapanainen Otto
YhdyshenkilöLimnell Viktor
Fysiikkavalmentaja Jokiniemi Jesse
Salibandy
Pääsivusto
PuheenjohtajaLundgren Sini
Seuratoiminnan kehittäjäLind Jutta
ValmennuspäällikköHyvärinen Jaakko
MarkkinointivastaavaValanne Heli
KilpailuvastaavaLeppänen Sami
NettivastaavaSaarelma Christa
Salibandy
Miehet Edustus
JoukkueenjohtajaHyvärinen Jaakko
RahastonhoitajaHyvärinen Jaakko
Salibandy
B-Pojat
JoukkueenjohtajaSiren-Salokannel Kati
RahastonhoitajaHallikainen-Broens Riikka
VastuuvalmentajaHyvärinen Jaakko
ValmentajaHyvärinen Elina
ValmentajaLehtonen Tommi
Salibandy
C2-Pojat (-06)
JoukkueenjohtajaValanne Heli
RahastonhoitajaPelkonen Laura
VastuuvalmentajaSuominen Petri
ValmentajaMäättänen Mika
ValmentajaSandberg Timo
Salibandy
D2-Pojat (-08)
JoukkueenjohtajaReunanen Anne
JoukkueenjohtajaVanhatalo Tero
RahastonhoitajaMelava Jari
ValmentajaKarppinen Heikki
ValmentajaLitsilä Anssi
ValmentajaMelava Jari
KioskivastaavaReunanen Anne
Salibandy
E1-Pojat (-09)
JoukkueenjohtajaJokioinen Susanna
RahastonhoitajaTamminen Siiri
VastuuvalmentajaVirtanen Vesa
ValmentajaMäkinen Juhani
ValmentajaSjöholm Jani
HuoltajaMäkinen Juhani
KioskivastaavaMäkiranta Kirsi
NettivastaavaMettala Marjo
Salibandy
E2-Pojat (-10)
JoukkueenjohtajaMetsola Kimmo
RahastonhoitajaJuntti Sakari
ValmentajaJärvinen Otto
ValmentajaMetsola Kimmo
HuoltajaAnttonen Mika
YhdyshenkilöJärvinen Otto
YhdyshenkilöMetsola Kimmo
KahviovastaavaNevala Sirkku
Salibandy
F1-Pojat (-11)
ValmentajaLahtinen Joni
ValmentajaSottinen Toni-Petri
TiedottajaLuoto Jussi
Salibandy
F2-Pojat (-12)
JoukkueenjohtajaHeinonen Antti
RahastonhoitajaHeinonen Antti
ValmentajaHeinonen Antti
ValmentajaLaaksonen Mika
ValmentajaRousku Esa
Salibandy
G-Pojat
ValmentajaLindholm Marko
ValmentajaTaskinen Tuomas
Salibandy
Naiset Edustus
JoukkueenjohtajaPaganus-Anttonen Mari
RahastonhoitajaIivonen Hanna
ValmentajaHyvärinen Jaakko
ValmentajaLehtonen Tommi
YhdyshenkilöLundgren Sini
Salibandy
Naisten Harraste
JoukkueenjohtajaSaarelma Christa
Salibandy
B-Tytöt
JoukkueenjohtajaLenkkeri Minna
RahastonhoitajaOjala Jonna
ValmentajaHärkönen Sami
ValmentajaMelava Tia
ValmentajaTaavitsainen Ari-Pekka
HuoltajaOjala Jonna
Salibandy
C-Tytöt
JoukkueenjohtajaKittilä Hanna
RahastonhoitajaOjala Jonna
VastuuvalmentajaMelava Tia
ValmentajaHärkönen Sami
Salibandy
D-Tytöt
RahastonhoitajaSaksi Nina
ValmentajaIivonen Hanna
ValmentajaPaganus-Anttonen Mari
Salibandy
F-Tytöt
JoukkueenjohtajaPenttilä Satu
RahastonhoitajaVuori Hannamari
ValmentajaNoponen Riitta
ValmentajaSaari Juha-Matti
Salibandy
G-Tytöt
JoukkueenjohtajaManninen Marika
RahastonhoitajaManninen Marika
ValmentajaManninen Marika
ValmentajaNikander Toni
ValmentajaPalokankare Kalle
Taitoluistelu
Team Somnium (M1)
ValmentajaLaine Annika
ValmentajaLassila Emilia
Taitoluistelu
K
ValmentajaKoivisto Susanna
ValmentajaMasachs Fabrice
Fysiikkavalmentaja Oranta Johanna
Taitoluistelu
A
ValmentajaKoivisto Susanna
Fysiikkavalmentaja Oranta Johanna
Taitoluistelu
Silmut
ValmentajaKoivisto Susanna
Fysiikkavalmentaja Oranta Johanna
Taitoluistelu
Minit
ValmentajaKoivisto Susanna
Taitoluistelu
Tintit
ValmentajaHuhtala Tiina
ValmentajaKoivisto Susanna
Fysiikkavalmentaja Oranta Johanna
Taitoluistelu
Lillit
ValmentajaHuhtala Tiina