Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-Pojat (-02) Joukkueenjohtaja Hyvärinen Jaakko @: jaakko.hyvarinen@live.com
tel:0504871961
C1-Pojat (-04) Joukkueenjohtaja Siren-Salokannel Kati @: siren.kati@gmail.com
tel:0509667966
C1-Pojat (-04) Joukkueenjohtaja Vaartio Heidi @: heidi.vaartio@gmail.com
tel:0405463445
D1-Pojat (-06) Joukkueenjohtaja Valanne Heli @: heli.valanne@gmail.com
tel:0504547508
E1-pojat (-08) Joukkueenjohtaja Reunanen Anne @: anne.reunanen2@gmail.com
tel:0445835966
E1-pojat (-08) Joukkueenjohtaja Vanhatalo Tero @: tero.vanhatalo@gmail.com
tel:040-5628186
E2-pojat (-09) Joukkueenjohtaja Jokioinen Susanna @: susanna.jokioinen@gmail.com
tel:0445115057
F1-pojat (-10) Joukkueenjohtaja Metsola Kimmo @: kimbe.met@gmail.com
tel:0407240758
EF-pojat Harraste (-09-10) Joukkueenjohtaja Penttilä Satu @: satu.penttila@gmail.com
tel:0405957589
G-pojat Halikko (11-12) Joukkueenjohtaja Heinonen Antti @: antti.heinonen@iki.fi
tel:040 532 5602
A-tytöt (00-02) Joukkueenjohtaja Harttio-Nohteri Anu @: anu.harttio-nohteri@hotmail.com
tel:040 527 3787
B-tytöt (03-04) Joukkueenjohtaja Lenkkeri Minna @: minna.lenkkeri@gmail.com
tel:+358407385327
C-Tytöt (05-06) Joukkueenjohtaja Kittilä Hanna @: hanna.kittila@hotmail.com
tel:358404174305
E-tytöt (09-10) Joukkueenjohtaja Iivonen Hanna @: hanna.iivonen@luukku.com
tel:
E-tytöt (09-10) Joukkueenjohtaja Laine Iida @: iidalaine94@gmail.com
tel:0405843676
G-tytöt (12-13) Joukkueenjohtaja Manninen Marika @: marika.manninen82@gmail.com
tel:
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Hyvärinen Jaakko @: jaakko.hyvarinen@live.com
tel:0504871961
Naiset Edustus Joukkueenjohtaja Paganus-Anttonen Mari @: mari.anttoska@gmail.com
tel:040-5356223
Salibandyjaosto Joukkueenjohtaja Kantonen Christa @: kantonen.christa@hotmail.com
tel:
Naisten harrastesalibandy Joukkueenjohtaja Kantonen Christa @: kantonen.christa@hotmail.com
tel:
Salibandy
«  Helmikuu   »
Kategoriat