Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-Pojat Joukkueenjohtaja Siren-Salokannel Kati @: siren.kati@gmail.com
tel:0509667966
C2-Pojat (-06) Joukkueenjohtaja Valanne Heli @: heli.valanne@gmail.com
tel:0504547508
D2-Pojat (-08) Joukkueenjohtaja Reunanen Anne @: anne.reunanen2@gmail.com
tel:0445835966
D2-Pojat (-08) Joukkueenjohtaja Vanhatalo Tero @: tero.vanhatalo@gmail.com
tel:040-5628186
E1-Pojat (-09) Joukkueenjohtaja Jokioinen Susanna @: susanna.jokioinen@gmail.com
tel:0445115057
E2-Pojat (-10) Joukkueenjohtaja Metsola Kimmo @: kimbe.met@gmail.com
tel:0407240758
F2-Pojat (-12) Joukkueenjohtaja Heinonen Antti @: antti.heinonen@iki.fi
tel:040 532 5602
B-Tytöt Joukkueenjohtaja Lenkkeri Minna @: minna.lenkkeri@gmail.com
tel:+358407385327
C-Tytöt Joukkueenjohtaja Laaksonen Iiro @: iiro.laaksonen@porinleipa.fi
tel:0407335262
F-Tytöt Joukkueenjohtaja Penttilä Satu @: satu.penttila@gmail.com
tel:0405957589
G-Tytöt Joukkueenjohtaja Manninen Marika @: marika.manninen82@gmail.com
tel:
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Hyvärinen Jaakko @: jaakko.hyvarinen@live.com
tel:0504871961
Naiset Edustus Joukkueenjohtaja Paganus-Anttonen Mari @: mari.anttoska@gmail.com
tel:040-5356223
Naisten Harraste Joukkueenjohtaja Saarelma Christa @: kantonen.christa@hotmail.com
tel:
Salibandy
«  Syyskuu   »
Kategoriat