Harjoitusaikataulu 2018-2019

Harjoitusaikataulu 2018 - 2019

Ao. aikataulussa on kauden vakioharjoitusajat. Aikatauluihin voi tulla muutoksia. Muutoksia ei tehdä alla olevaan aikatauluun vaan niistä ilmoitetaan erikseen ja päivitetään jokaisen ryhmän omaan harjoituskalenteriin (löytyy jokaisen ryhmän omalta sivulta).

MAANANTAI
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
15.00-15.45 JääMinitSSO
16.00-16.30 OheisetMinitSSO
15.00-15.45 JääSilmut, Alue2Vanha jäähalli
16.00-16.30 OheisetSilmut, Alue2Vanha jäähalli
15.45-16.55 JääMuodostelma1Vanha jäähalli
17.15-18.00OheisetMuodostelma1Vanha jäähalli
17.10-18.15 JääSM/Kansalliset, Alue1Vanha jäähalli
18.30-19.00OheisetSM/Kansalliset, Alue1Vanha jäähalli
18.15-19.00JääLuistelukouluVanha jäähalli



TIISTAI
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
7.00-8.00JääSM/Kansalliset, Alueryhmät, SilmutVanha jäähalli
15.00-15.45 JääSilmut, Alue2Vanha jäähalli
15.45-16.30JääSM/Kansalliset, Alue1Vanha jäähalli
16.00-17.00 TanssiMuodostelma1Salohalli
17.00-18.00TanssiAlueryhmätHermanni
17.00-18.00KuntosaliSM/KansallisetSalohalli
16.45-17.30JÄÄTintit, Lillit, HarrastajatVanha jäähalli
17.45-18.15 OHTintit, Lillit, HarrastajatVanha jäähalli



KESKIVIIKKO
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
8.00-9.00LAJIJÄÄSSO
15.00-15.45JääMinit ja SilmutVanha jäähalli
16.00-16.30OheisetMinit ja SilmutVanha jäähalli
15.45-16.30 JääAlueryhmätVanha jäähalli
16.45-17.15OheisetAlueryhmätVanha jäähalli
16.00-17.00TanssiSM/KansallisetSalohalli
17.00-18.00TanssiSilmutSalohalli
17.15-18.05JääSM/KansallisetSSO
18.15-18.45OheisetSM/KansallisetSSO
17.20-17.50 OheisetTaitajat, Muodostelma2SSO
18.05-18.50JääTaitajat, Muodostelma2SSO
19.05-19.50 JÄÄAikuisetSSO
19.15-19.40OHMuodostelma1SSO
19.50-20.45JÄÄMuodostelma1SSO



TORSTAI
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
15.00-15.45JääMinit, TintitVanha jäähalli
16.00-16.30OheisetTintitVanha jäähalli
16.00-17.00 TanssiMinitUrheilutalo
15.45-16.30JääSilmut, AlueryhmätVanha jäähalli
16.45-17.30OheisetSilmut, AlueryhmätVanha jäähalli
16.45-17.45 JääSM/KansallisetVanha jäähalli
18.00-18.45OheisetSM/KansallisetVanha jäähalli



PERJANTAI
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
7.00-8.00JääSM/Kansalliset, Alueryhmät, Silmut, MinitVanha jäähalli
8.00-9.00LAJIJÄÄVanha jäähalli
14.00-14.45JääMinitVanha jäähalli
15.00-15.35OheisetMinitVanha jäähalli
14.45-15.30JääSilmutVanha jäähalli
15.40-16.15OhSilmutVanha jäähalli
16.00-16.45 TanssiTintit, Muodostelma2Salohalli
15.00-16.00JääSM/KansallisetSSO
16.15-17.00OheisetSM/KansallisetSSO
15.45-16.45JääAlueryhmätVanha jäähalli
17.00-17.45OheisetAlueryhmätVanha jäähalli



SUNNUNTAI
AIKAHARJOITUSRYHMÄPAIKKA
8.00-9.00JääMuodostelma1Vanha jäähalli
9.15-10.00OheisetMuodostelma1Vanha jäähalli
9.45-10.30JääSilmut, MinitSSO
10.45-11.15OheisetSilmut, MinitSSO
10.30-11.30JääSM/KansallisetSSO
11.40-12.10OheisetSM/Kansalliset, AlueryhmätVanha jäähalli
12.15-13.00JääAlueryhmätVanha jäähalli
13.00-13.45JääTintit, HarrastajatVanha jäähalli
13.45-14.30JääTaitajat, Lillit, Muodostelma2Vanha jäähalli
14.45-15.15OheisetMuodostelma2Vanha jäähalli


Tulostettava versio




   
Lisää uutisia
Taitoluistelu
«  Toukokuu   »
Kategoriat